Latin vs esmer

esmer vs sarışın. şükela: tümü bugün. tarih boyunca erkeklerin aklını kurcalamış karşılaşmadır. bir yerde, rusya ve latin amerikanın savaşıdır. bir arkadaşın teorisine göre, sarışınlar çirkin olabiliyormuş, orta güzellikte olabiliyormuş, taş ... Şimdi Rus kızları sarışınlar ve çok güzel oluyor fakat latin kızları esmer ve daha çok seksiler. yani güzellik bakımından Rus, seksilik bakımından... - Magazin & TV Sorusu bak En iyi esmer milf ve Sıcak esmer milf tüp sıralanmış :Tarafından: Popülerlik için Ücretsiz En popüler seks videolar İspanyol bir Latin olan Latin, esmer tanımı, esmer ve Latin, Latin tanımı, esmer ve Latin arasındaki fark, vs esmer, esmer Latino . Hispanik ve Latino arasındaki fark, her birinin tanımından kolaylıkla anlaşılabilir. İspanyol kökenli ve Latino, bir kişinin köklerine veya kültürel kökenlerine atıfta bulunur. On November 22, investors in Chile, Colombia and Peru will be able to trade shares of any of the three markets on their own country’s exchange. The new Integrated Latin American Market (MILA by ... The 16-year-old told the UK’s Daily Mirror that her 20-inch waist and 32 F bra size -- Barbie's proportions - are all natural. She also insists that she achieves her appearance without Photoshop ... latin og hvidguld er to populære metaller, der anvendes i skabelsen af smykker. Ved første øjekast, kan disse to metaller ligner. For at identificere hvad der er hvad, er her deres store forskelle. Først og fremmest er du nødt til at se på udgifterne til smykker. Esmer kızdan şahane bir çiftetelli göbek havası oyun dans gösterisi. Bildir. Daha fazla videoya gözat. Sonraki oynatılıyor. 3:29. Esmer kızdan çiftetelli oryantal göbek dansı ... Latin kızdan mükemmel kalça göbek dansı ... Word Origin Middle English: from Old French amer, variant of esmer (from Latin aestimare ‘assess, estimate’), reinforced by aemer, aesmer (from late Latin adaestimare, intensified form of aestimare). Idioms. take aim at somebody/something (North American English) to direct your criticism at somebody/something;

SEVGİLİ OLUNMAYACAK KIZLAR LİSTESİ (309 TANE) 😳😳😳

2020.09.02 16:21 ALLAHSIZBRUH31 SEVGİLİ OLUNMAYACAK KIZLAR LİSTESİ (309 TANE) 😳😳😳

Sevgili olunmayacak kızlar listesi
1- Babası alkolik olan kızlar
2- Babasıyla arası annesinden iyi olan kızlar
3- Annesinden nefret eden kızlar
4- Half-korean kızlar
5- Asyalı erkekleri yakışıklı bulan kızlar
6- Esmer erkekleri sevmeyen kızlar
7- Atatürk'ü seven kızlar
8- Croptop giymeyen kızlar
9- 58 kilo üzeri kızlar
10- Fatshaming yapmayan kızlar
11- Siyaset konuşan kızlar
12- Feminist olmayan kızlar
13- Kızlara mal diyen kızlar
14- Mal kızlar
15- Japonlara ilgi duyan kızlar
16- 8 veya daha fazla flörtü olmuş kızlar
17- Siyah saçlı kızlar
18- Kahve rengi saçlı kızlar
19- Mavi gözlü kızlar
20- Küçük memeli kızlar
21- Sütyen giyemeyen kızlar
22- Düzensiz adet olan kızlar
23- En az bir kere idrar yolu enfeksiyonu yaşamış olan kızlar
24- Bademciklerini aldırmış kızlar
25- ''Askim'' yazan kızlar
26- Yazım kurallarına uymayan kızlar
27- Erkekler
28- Çok ironik kadınlar
29- Avukat olmak isteyen kadınlar
30- Psikolog olmak isteyen kadınlar
31- KOUJTEWOILKYJMEWPOYIJKEWOĞPYKEWY
32- 28 yaş altı kadınlar
33- My name is Yoshikage Kira. I'm 33 years old. My house is in the northeast section of Morioh, where all the villas are, and I am not married. I work as an employee for the Kame Yu department stores, and I get home every day by 8 PM at the latest. I don't smoke, but I occasionally drink.
I'm in bed by 11 PM, and make sure I get eight hours of sleep, no matter what. After having a glass of warm milk and doing about twenty minutes of stretches before going to bed, I usually have no problems sleeping until morning. Just like a baby, I wake up without any fatigue or stress in the morning. I was told there were no issues at my last check-up.
I'm trying to explain that I'm a person who wishes to live a very quiet life. I take care not to trouble myself with any enemies, like winning and losing, that would cause me to lose sleep at night. That is how I deal with society, and I know that is what brings me happiness. Although, if I were to fight I wouldn't lose to anyone.
34- Başörtüsü takmayan kızlar
35- Anime karakterlerine aşık olan kadınlar
36- Türkiye'de yaşamayı seven kızlar
37- İsmi 4 harfli olanlar
38- Soy adı Nargün olanlar
39- Soy adında ''Öz'' geçenler
40- İsmi ''İ'' ile başlayanlar
41- En az bir bölüm jojo izlemiş olanlar
42- En az bir tane Kar-Wai Wong filmi izlemiş olanlar
43- Tarantino'nun ayaklarını yalamasını içinden geçirdiğini kabul etmeyenler
44- İkinci ismi Melisa olanlar
45- İlk isminin sonunda Naz olanlar
46- En iyi arkadaşı 190+ olanlar
47- 79 yaş üzeri kadınlar
48- İkizler burcu olanlar
49- Esfj olanlar
50- Burçlara inananlar
51- Arsız bela dinlemeyenler
52- Jakuzi dinleyenler
53- Manga sevenler (Grup olan)
54- Manga sevenler (Renksiz çizgi roman olan)
55- Batman seven
56- Marvel filmi sevenler
57- Soy adı bir hayvan olanlar
58- 46 kromozomu olanlar
59- 47 kromozomu olanlar
60- Bipolar olanlar
61- İntihara meyilli olanlar
62- Community izlememiş olanlar
63- Adı Selin olanlar
64- En az 3 kere anal seks yapmamış olanlar
65- Borderline olanlar
66- Soy adı Giovanna olanlar
67- Soy adı herhangi bir kurgusal karakter olanlar
68- Soy adı Çoban olanlar
69- Balık burcu olanlar
70- Terazi burcu olanlar
71- Lolde en az 20 tane hediye almayanlar
72- Lolde en az 20 tane hediye alanlar
73- Janna hariç bir karakter oynayanlar
74- Lolde onlara yapılan cinsiyetçiliği takmayıp support oynamaya devam edenler
75- Yemek yapmayı bilmeyenler
76- İstanbul sözleşmesini destekleyenler
77- Türkiye topraklarında yaşamını sürdürenler
78- Trans arkadaşı olanlar
79- Transfobikler
80- En yakın arkadaşının ismi Yusuf olanlar
81- Çirkin erkeklerle takılanlar
82- Havanın ne kadar sıcak olduğunu söyleyip duranlar
83- İsmi unisex olanlar
84- Soy adında ''Oğlu'' olanlar
85- Soy adı Çetin olanlar
86- İsmi Çetin olanlar
87- Emoji kullananlar
88- :pleading_face: bu emojiyi kullananlar
89- Brad Pitt'i yakışıklı bulmayanlar
90- Saçları uzun olanlar
91- İsmini sevmeyenler
92- Modern ismi olanlar (Liya/Miya/Sikimiyala)
93- Anime kızları
94- Cosplay yapanlar
95- İsmi ''S'' ile başlayanlar
96- Cyberpunk 2077 oynamayacaklar
97- İsminde ''Ö'' olanlar
98- Sanat filmi izleyen kızlar
99- Scott Pilgrim vs The World izleyen kızlar
100- 500 days of summer izleyen kızlar
101- Oğlunun ismini unisex koyanlar veya izin verenler
102- Oğlunun içten içe gay olmasını isteyenler
103- K-pop dinleyenler
104- En az bir kere porno izlemiş olanlar
105- İspanyol dizisi izlemiş olanlar
106- J-pop dinleyenler
107- Porcupine Tree dinleyenler
108- Pink Floyd dinleyenler
109- R&B dinleyenler
110- Rap dinleyenler
111- Vtuber izleyenler
112- Irkçılar
113- Hümanistler
114- Sağcılar
115- Liberaller
116- Hayatında en az bir kere Grinin 50 tonu izlemiş olanlar
117- Adana'da yaşayanlar
118- Grimm izlememiş olanlar
119- Fringe izlememiş olanlar
120- Cinsiyetçi şakalar yapanlar
121- Cinsiyetçi şakalara alınanlar
122- Incel gördüğünde profilinde paylaşıp linçletmeye çalışanlar
123- Emo olmayanlar
124- Saçını en az 1 kere boyatmamış olanlar
125- Gacha oynayanlar
126- Bu listeyi ciddiye alanlar
127- FFXV oynayanlar
128- Doom oynamayanlar
129- Doom müziği dinlemeyenler
130- Doom'un ilk 3 oyununu oynamış olanlar
131- Aleyna Tilki sevmeyenler
132- Thom Yorke'u sevmeyenler
133- Hazır noodle yiyenler
134- Depresifler
135- Makyaj yapmayanlar
136- Makyaj yapmadığını iddia edenler
137- Anne Hathaway olmayanlar
138- Atatürk
139- İsmi japonca olanlar
140- İsminde latin alfabesi hariç harf bulunduranlar
141- Lol oynayan biriyle sevgili olmuş olanlar
142- Kısa boylu erkeklerle sevgili olurum diyenler
143- Asyalı kadınlara benzemek isteyenler
144- Şişkolar
145- Anoreksikler
146- Klasik müzik dinleyenler
147- Bu listeden en az 100 çekmeyenler
148- Avrupa'lılar
149- Belirli insanların listesinde olanlar
150- Mozart dinleyenler
151- Tesla'yı zeki zannedenler
152- Einstein'ın aslında üniversitede tanıştığı sevgilisi sayesinde bu kadar tez yazdığını bilmeyenler
153- Soy adında ''Kılıç'' olanlar
155- İsmi Buse olanlar
156- İsmi Dilara olanlar
157- İsmi İrem olanlar
158- İsmi Selin olanlar
159- İsmi Pelin olanlar
160- İsmi Sezin olanlar
161- İsmi Sıla olanlar
162- İsmi Sena olanlar
163- İsmi Özge olanlar
164- İsmi Özlem olanlar
165- İsmi Ayşe olanlar
166- İsmi Abay olanlar
167- İsmi Ada olanlar
168- İsmi Eda olanlar
169- İsmi Açelya olanlar
170- İsmi Deniz olanlar
171- İsmi Toprak olanlar
172- İsmi Su olanlar
173- İsmi Beril olanlar
174- İsmi Arya olanlar
175- İsmi Aleyna olanlar
176- İsmi Almira olanlar
177- İsmi Beren olanlar
178- İsmi Cansel olanlar
179- İsmi Armin olanlar
180- İsmi Ceyda olanlar
181- İsmi Cansu olanlar
182- İsmi Beyza olanlar
183- İsmi Aslı olanlar
184- İsmi Aslıhan olanlar
185- İsmi Beliz olanlar
186- İsmi Berfin olanlar
187- İsmi Ezgi olanlar
188- İsmi Merve olanlar
189- İsmi Ece olanlar
190- İsmi Aylin olanlar
191- İsmi Aysel olanlar
192- İsmi Ecem olanlar
193- İsmi Damla olanlar
194- İsmi Aysu olanlar
195- İsmi Yağmur olanlar
196- İsmi Dilan olanlar
197- İsmi Yağmur olanlar
198- İsmi Berfin olanlar
199- İsmi Beril olanlar
200- İsmi Berna olanlar
201- İsmi Berrak olanlar
202- İsmi Dünya olanlar
203- İsmi Zeynep olanlar
204- İsmi Süreyya olanlar
205- İsmi Tuğba olanlar
206- İsmi Ülkü olanlar
207- İsmi Asena olanlar
208- İsmi Pınar olanlar
209- İsmi Petek olanlar
210- İsmi Sinem olanlar
211- İsmi Öykü olanlar
212- İsmi Oya olanlar
213- İsmi Nil olanlar
214- İsmi Melike olanlar
215- İsmi Mine olanlar
216- İsmi Leyla olanlar
217- İsmi Kıvılcım olanlar
218- İsmi Nur olanlar
219- İsmi İdil olanlar
220- İsmi Süveybe olanlar
221- İsmi İlkim olanlar
222- İsmi İlgim olanlar
223- İsmi İlgin olanlar
224- İsmi Hazal olanlar
225- İsmi Hande olanlar
226- İsmi Fulya olanlar
227- İsmi Funda olanlar
228- İsmi İrem olanlar
229- İsmi Duru olanlar
230- İsmi Buket olanlar
231- Kızdan çok erkek arkadaşı olanlar
232- Fotoğraflarda burnunu montajlayan kızlar
233- Fotoğraflarında vücudunu montajlayan kızlar
234- Sosyal medya kullanan kızlar
235- Bgy'ye bir kere girmiş kızlar
236- Bgy'ye girmiş bir tane arkadaşı olan kızlar
237- Alvin ve sincaplarına benzer ses tonu olan kızlar
238- Eski sevgilisine aşık olup her sarhoş olduğunda eski sevgilisini arayan kızlar
239- Eski sevgilisi ölenler
240- Eski sevgilisine şiddet uygulayanlar
241- Kendini değersiz görenler
242- Kendini sevmeyenler
243- Ne kadar müthiş olduğunu durmadan söylemene rağmen kendine hakaret edip kendinden nefret ettiren kızlar
244- Bu listedeyi misojenist bir şey olarak gören kızlar
245- Bu liste cinsiyetçi olamaz çünkü ben cinsiyetçi değilim en iyi arkadaşım kız nasıl cinsiyetçi olabilirim ki
246- Alacakaranlık'ta Robert Pattinson yerine uzun saçlı kurt çocuğu sevenler
247- Alacakaranlık izlememiş olanlar
248- James Charles izleyenler
249- Twitter trendlerini takip etmeyenler
250- Militarist kızlar
251- Tembel kızlar
252- Yağ oranı %8den fazla olan kızlar
253- Kilosuyla takıntılı kızlar
254- Kızlarla anlaşamayan kızlar
255- Durmadan küfür edenler
256- ''Maskülen'' davranmaya çalışan kızlar
257- Feminen olmayan kızlara kötü davranan kızlar
258- Penisi 13 cmden küçük olan kızlar
259- Arkadaşı olmayan kızlar
260- Ebevyenleri boşanmış kızlar
261- Sağlıklı bir aileden gelen kızlar
262- Fakir kızlar
263- Fakir erkekleri seven kızlar
264- Sokakta gördüğü dilencilere tekme atmayan kızlar
265- Feministlere söven kızlar
266- Arabesk dinleyen kızlar
267- Antidepresan kullanmayanlar
268- Empatlar
269- Günde 2 öğünden fazla yiyenler
270- Kahve sevmeyenler
271- Çikoalta sevmeyenler
272- Çilek sevenler
273- Kendini toplumun ona zorladığı etiketlere göre şekillendiren kızlar
274- Kendi değerini başkalarına göre belirleyen kızlar
275- Mastürbasyon yapmanın kötü bir şey olduğunu düşünenler
276- Güven sorunları olan kızlar
277- Kendini dünyanın merkezine koymayan kızlar
278- Müslüman kızlar
279- Hoşlandığı insanlara açılmayan kızlar
280- En yakın arkadaşının ondan hoşlandığını bile bile onunla takılmaya devam eden kızlar
281- Eternal sunshine of a spotless mind izleyen kızlar
282- Otomatik Portakal'ı sevmeyen kızlar
283- 6655321 numarasının ne olduğunu bilmeyen kızlar
284- Albert Camus okumamış kızlar
285- Ergenlik sürecinde yaşadığı ilişkileri ciddiye alan kızlar
286- 25 yaşında lol oynayan biriyle sevgili olup twitter ismini ''ILOVEMYBFWTF'' ve benzeri şeyler yapan kızlar
287- Yeme bozukluğu olan kızlar
288- En yakın arkadaşı gay olan
289- Trans olmayan
290- Penisi seninkinden büyük olan
291- Homofobik olan
292- Erkekler için yaratılmış eril dünya içerisinde kendi yolunu bulmaya çalışırken hayatın onun önüne koyduğu her zorluğa göğüs geren kadınlar
293- Senden çok para kazanan kadınlar
294- Seninle aynı işi yapıp senin %70in kadar para kazanan kadınlar
295- Üniversite okuyan kadınlar
296- Messenger grubu olan kadınlar
297- Ruhu olmayan kadınlar
298- Cumhuriyetçi kadınlar
299- Komünist kadınlar
300- ''Yes'' komikli görsellerine gülen kadınlar
301- Evcil hayvanı olmayan kadınlar
302- Sevgilisini arkadaşlarının önüne koyan kadınlar
303- Amerika'nın önüne ısıtıp ısıtıp koyduğu ''American dream''in hayalini kuranlar
304- Evlilik karşıtı olanlar
305- Çocuk karşıtı olanlar
306- En az 1 kere kendini kesmemiş olanlar
307- Anadolu topraklarında yaşayanlar
308- Doğal sarışınlar
309- Retro takılanlar
submitted by ALLAHSIZBRUH31 to kopyamakarna [link] [comments]


2020.08.17 23:02 tombstoneshadows28 Turner Classic Movies (U.S.) Schedule For The Month Of September, 2020 (All Airtimes E.S.T)

Tuesday, September 01, 2020
(1:15 AM) (drama) L'Eclisse (1962/126 m/Michelangelo Antonioni)
(3:30 AM) (western) Lost Command (1966/129 m/Mark Robson)
(6:00 AM) (suspense) The 39 Steps (1935/87 m/Alfred Hitchcock)
(7:45 AM) (suspense) The Lady Vanishes (1938/96 m/Alfred Hitchcock)
(9:30 AM) (suspense) Foreign Correspondent (1940/121 m/Alfred Hitchcock)
(11:45 AM) (suspence) Suspicion (1941/99 m/Alfred Hitchcock)
(1:27 PM) (short) Men In Fright (1938/11 m/George Sidney)
(1:45 PM) (suspense) Stage Fright (1950/110 m/Alfred Hitchcock)
(3:45 PM) (suspense) Dial ‘M’ For Murder (1954/105 m/Alfred Hitchcock)
(5:32 PM) (short) Third Dimensional Murder (1941/7 m/George Sidney)
(5:45 PM) (suspense) The Wrong Man (1956/105 m/Alfred Hitchcock)
(7:34 PM) (short) Wrong Way Butch (1950/10 m/David Barclay)
(8:00 PM) (premiere) Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema (episode 1) (2019/60 m/Mark Cousins)
(10:45 PM) (documentary) Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema (episode 1) (2019/60 m/Mark Cousins)
Wednesday, September 02, 2020
(12:00 AM) (premiere) Olivia (1951/96 m/
(1:45 AM) (premiere) Sleepwalking Land (2008/96 m/Teresa Prata)
(3:30 AM) (premiere) Seven Beauties (1975/117 m/Lina Wertmuller)
(5:30 AM) (premiere) Je tu il Elle (1975/86 m/Chantal Akerman)
(6:57 AM) (short) Over The Counter (1932/18 m/Jack Cummings)
(7:15 AM) (premiere) Madchen In Uniform (1931/89 m/Leontine Sagan)
(9:00 AM) (comedy) La Cienaga (2001/101 m/Lucrecia Martel)
(11:00 AM) (musical) Yolanda and the Thief (1945/108 m/Vincente Minnelli)
(1:00 PM) (musical) Call of the Flesh (1930/100 m/Charles Brabin)
(2:45 PM) (musical) Fiesta (1947/102 m/Richard Thorpe)
(4:30 PM) (musical) Pan-Americana (1945/84 m/John H. Auer)
(6:00 PM) (romance) Latin Lovers (1953/104 m/Mervyn Le Roy)
(8:00 PM) (musical) Sweet Charity (1969/148 m/Bob Fosse)
(10:45) (drama) All That Jazz (1979)
Thursday, September 03, 2020
(1:00 AM) (musical) Cabaret (1972/124 m/Bob Fosse)
(3:15 AM) (premiere) Star ‘80 (1983/103 m/Bob Fosse)
(5:15 AM) (documentary) A Well Spent Life (1971/44 m/Les Blank)
(6:00 AM) (suspense) The Window (1949/73 m/Ted Tetzlaff)
(7:15 AM) (comedy) Having Wonderful Time (1938/70 m/Alfred Santell)
(9:30 AM) (drama) Picnic At Hanging Rock (1975/107 m/Peter Weir)
(10:30 AM) (adventure) Corvette Summer (1978/105 m/Matthew Robbins)
(12:15 PM) (romance) A Stolen Life (1946/107 m/Curtis Bernhardt)
(2:15 PM) (drama) The Southerner (1945/93 m/Jean Renoir)
(4:00 PM) (comedy) The Seven Year Itch (1955/104 m/Billy Wilder)
(5:49 PM) (short) Mackinac Island (1944/9 m/James A. FitzPatrick)
(6:00 PM) (romance) Summer of ‘42 (1971/104 m/Robert Mulligan)
(9:00 PM) (drama) The Story of Louis Pasteur (1936/86 m/William Dieterle)
(9:45 PM) (drama) The Story of Dr. Jenner (1939/10 m/Henry K. Dunn)
(10:00 PM) (drama) Sister Kenny (1946/116 m/Dudley Nichols)
Friday, September 04, 2020
(12:01 AM) (short) See Your Doctor (1939/8 m/Basil Wrangell)
(12:15 AM) (drama) Dr. Ehrlich's Magic Bullet (1940/103 m/William Dieterle)
(2:15 AM) (drama) Arrowsmith (1931/99 m/John Ford)
(4:15 AM) (adventure) Yellow Jack (1938/83 m/George B. Seitz)
(5:47 AM) (short) Her Honor, The Nurse (1956/8 m/Harry W. Smith)
(6:00 AM) (drama) Madame Curie (1943/124 m/Mervyn Le Roy)
(9:15 AM) (documentary) Hollywood: The Dream Factory (1972/51 m/Mark Woods)
(9:30 AM) (comedy) Some Like It Hot (1959/122 m/Billy Wilder)
(11:45 AM) (comedy) The Apartment (1960/125 m/Billy Wilder)
(2:00 PM) (comedy) The Prisoner of Second Avenue (1974/98 m/Melvin Frank)
(4:00 PM) (comedy) The Sunshine Boys (1975/111 m/Herbert Ross)
(6:00 PM) (comedy) The Goodbye Girl (1977/111 m/Herbert Ross)
(8:00 PM) (premiere) The T.A.M.I. Show (1964/113 m/Steve Binder)
(10:15 PM) (documentary) Let The Good Times Roll (1973/99 m/Sidney Levin)
Saturday, September 05, 2020
(12:00 AM) (documentary) Elvis: That’s The Way It Is (1970/95 m/Denis Sanders)
(1:45 AM) (documentary) Divine Madness (1980/94 m/Michael Ritchie)
(3:30 AM) (documentary) ABBA: The Movie (1977/97 m/Lasse Hallstrom)
(5:30 AM) (documentary) MGM Parade Show #4 (1955/26 m/?)
(6:00 AM) (crime) The Biggest Bundle Of Them All (1968/108 m/Ken Annakin)
(9:00 AM) (premiere) MGM CARTOONS: The Chump Champ (1950/7 m/Fred [Tex] Avery)
(9:09 AM) (documentary) Game Warden (1955/8 m/Harry W. Smith)
(9:18 AM) (short) Seattle: Gateway To The Northwest (1940/9 m/?)
(9:28 AM) (drama) Isle Of Fury (1936/60 m/Frank McDonald)
(9:30 AM) (serial) TERRY AND THE PIRATES: The Fatal Mistake (1940/17 m/?)
(10:00 AM) (premiere) POPEYE: Fleets of Stren'th (1942/7 m/Dave Fleischer)
(10:08 AM) (adventure) Elephant Stampede (1951/71 m/Ford Beebe)
(11:30 AM) (short) Frontier Days (1945/17 m/Jack Scholl)
(12:00 PM) (suspense) The Prize (1963/135 m/Mark Robson)
(2:30 PM) (western) Stagecoach (1939/96 m/John Ford)
(4:15 PM) (drama) East Of Eden (1955/118 m/Elia Kazan)
(6:30 PM) (comedy) Bananas (1971/82 m/Woody Allen)
(8:00 PM) (documentary) The Kids Are Alright (1979/109 m/Jeff Stein)
(10:00 PM) (premiere) Shine A Light (2008/122 m/Martin Scorsese)
Sunday, September 06, 2020
(12:15 AM) (documentary) The Decline of Western Civilization (1981/100 m/Penelope Spheeris)
(2:15 AM) (documentary) The Decline of Western Civilization, Part II: The Metal Years (1988/93 m/Penelope Spheeris)
(4:00 AM) (documentary) This Is Elvis (1981/102 m/Malcolm Leo)
(6:00 AM) (musical) On An Island With You (1948/108 m/Richard Thorpe)
(9:00 AM) (musical) Easy To Love (1953/96 m/Charles Walters)
(10:00 AM) (crime) Night Editor (1946/67 m/Henry Levin)
(12:00 PM) (romance) The Enchanted Cottage (1945/92 m/John Cromwell)
(1:45 PM) (drama) The V.I.P.s (1963/119 m/Anthony Asquith)
(4:00 PM) (romance) Crossing Delancey (1988/97 m/Joan Micklin Silver)
(6:00 PM) (romance) To Have and Have Not (1944/100 m/Howard Hawks)
(8:00 PM) (documentary) The Song Remains The Same (1976/138 m/Peter Clifton)
(10:30 PM) (documentary) Jimi Hendrix (1973/102 m/Joe Boyd)
Monday, September 07, 2020
(12:15 AM) (premiere) Jimi Plays Monterey (1986/49 m/D.A. Pennebaker)
(1:15 AM) (premiere) Shake!: Otis At Monterey (1987/19 m/D.A. Pennebaker)
(1:45 AM) (premiere) Fade To Black (2004/110 m/Patrick Paulson)
(5:30 AM) (premiere) Say Amen, Somebody: The Good News Musical (1982/101 m/George T. Nierenberg)
(7:15 AM) (premiere) A Poem Is A Naked Person (1977/90 m/Les Blank)
(9:00 AM) (premiere) Louie Bluie (1985/61 m/Terry Zwigoff)
(12:15 PM) (premiere) Big Time (1988/87 m/Chris Blum)
(2:00 PM) (documentary) Don’t Look Back (1967/96 m/D.A. Pennebaker)
(4:00 PM) (premiere) Neil Young: Heart Of Gold (2006/104 m/Jonathan Demme)
(6:00 PM) (premiere) Festival (1967/98 m/Murray Lerner)
(8:00 PM) (documentary) Monterey Pop (1969/79/D.A. Pennebaker)
(9:30 PM) (documentary) Woodstock: The Director’s Cut (1970/224 m/Michael Wadleigh)
Tuesday, September 08, 2020
(1:30 AM) (musical) A Hard Day’s Night (1964/87 m/Richard Lester)
(3:15 AM) (documentary) Go Go Mania (1965/70 m/Frederic Goode)
(4:45 AM) (documentary) Robert Osborne’s 20th Anniversary Tribute (2015/47 m/?)
(6:00 AM) (crime) Armored Car Robbery (1950/68 m/Richard Fleischer)
(7:30 AM) (crime) The Asphalt Jungle (1950/112 m/John Huston)
(9:30 AM) (crime) High Sierra (1941/100 m/Raoul Walsh)
(11:15 AM) (crime) Rififi (1954/118 m/Jules Dassin)
(1:30 PM) (crime) The League Of Gentlemen (1960/114 m/Basil Dearden)
(3:45 PM) (comedy) Ocean’s 11 (1960/127 m/Lewis Milestone)
(6:00 PM) (suspense) Jack of Diamonds (1967/108 m/Don Taylor)
(8:00 PM) (premiere) Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema (episode 2) (2019/61 m/Mark Cousins)
(9:15 PM) (premiere) El Camino (1963/95 m/Ana Mariscal)
(11:15 PM) (documentary) Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema (episode #2) (2019/61 m/Mark Cousins)
Wednesday, September 09, 2020
(12:30 AM) (premiere) Lovely & Amazing (2001/91 m/Nicole Holofcener)
(2:15 AM) (premiere) Wanda (1970/103 m/Barbara Loden)
(4:15 AM) (premiere) The Watermelon Woman (1995/85 m/Cheryl Dunye)
(6:00 AM) (premiere) In The Empty City (2004/90 m/Maria Jopo Ganga)
(7:45 AM) (silent) The Adventures of Prince Achmed (1926/66 m/Lotte Reiniger)
(9:15 AM) (premiere) Entre Nous (1983/111 m/Diane Kurys)
(11:30 AM) (drama) Jeopardy (1953/69 m/John Sturges)
(1:00 PM) (suspense) Cry Terror! (1958/96 m/Andrew L. Stone)
(3:15 PM) (drama) The Devil Makes Three (1952/90 m/Andrew Marton)
(5:00 PM) (suspense) Dial 1119 (1950/75 m/Gerald Mayer)
(6:30 PM) (suspense) Beyond A Reasonable Doubt (1956/80 m/Fritz Lang)
(8:00 PM) (comedy) Mr. Belvedere Goes To College (1949/83 m/Elliott Nugent)
(11:30 PM) (premiere) Blondie Goes To College (1942/77 m/Frank R. Strayer)
Thursday, September 10, 2020
(1:00 AM) (musical) She's Working Her Way Through College (1952/101 m/Bruce Humberstone)
(3:00 AM) Start Cheering (1938/78 m/Albert S. Rogell)
(4:30 AM) Strictly Dynamite (1934/71 m/Elliott Nugent)
(6:00 AM) (drama) Mademoiselle Fifi (1944/69 m/Robert Wise)
(7:15 AM) (suspense) The Curse of the Cat People (1944/70 m/Gunther V. Fritsch and Robert Wise)
(8:30 AM) (horror) The Body Snatcher (1945/78 m/Robert Wise)
(10:00 AM) (suspense) Mystery In Mexico (1948/66 m/Robert Wise)
(11:15 AM) (western) Blood On the Moon (1948/?/Robert Wise)
(1:00 PM) (crime) Born To Kill (1947/92 m/Robert Wise)
(2:45 PM) (drama) The Set-Up (1949/72 m/Robert Wise)
(4:15 PM) (romance) So Big (1953/102 m/Robert Wise)
(6:00 PM) (drama) Somebody Up There Likes Me (1956/113 m/Robert Wise)
(9:00 PM) (war) So Proudly We Hail (1943/126 m/Mark Sandrich)
(10:15 PM) (comedy) MAS*H (1970/116 m/Robert Altman)
Friday, September 11, 2020
(12:30 AM) (war) The Story of Dr. Wassell (1944/136 m/Cecil B. DeMille)
(3:00 AM) (war) Cry ‘Havoc’ (1944/97 m/Richard Thorpe)
(4:45 AM) (war) Battle Circus (1953/90 m/Richard Brooks)
(6:30 AM) (short) Angel Of Mercy (1939/10 m/Edward L. Cahn)
(6:45 AM) (drama) The White Angel (1936/92 m/William Dieterle)
(9:30 AM) (comedy) Bud Abbott and Lou Costello In Hollywood (1945/83 m/S. Sylvan Simon)
(10:00 AM) (comedy) Merton of the Movies (1947/82 m/Robert Alton)
(11:30 AM) (musical) Show Girl in Hollywood (1930/78 m/Mervyn Le Roy)
(1:00 PM) (comedy) Goldie Gets Along (1933/68 m/Malcolm St. Clair)
(2:15 PM) (musical) Talent Scout (1937/62 m/William Clemens)
(3:30 PM) (comedy) Pick A Star (1937/70 m/Edward Sedgwick)
(4:45 PM) (comedy) Boy Meets Girl (1938/86 m/Lloyd Bacon)
(6:15 PM) (comedy) Movie Crazy (1932/96 m/Clyde Bruckman)
(8:00 PM) (adventure) She (1965/106 m/Robert Day)
(10:00 PM) (adventure) Clash of the Titans (1981/118 m/Desmond Davis)
Saturday, September 12, 2020
(12:15 AM) (comedy) Casino Royale (1967/131 m/John Huston, et. al.)
(2:45 AM) (horror) Plan 9 From Outer Space (1959/78 m/Edward D. Wood, Jr.)
(4:15 AM) (drama) Reefer Madness (1936/66 m/Louis Gasnier)
(5:15 AM) (premiere) Sex Madness (1938/52 m/?
(6:15 AM) (comedy) A Slight Case Of Murder (1938/85 m/Lloyd Bacon)
(9:00 AM) (premiere) MGM CARTOONS: Droopy’s Double Trouble (1951/7 m/Fred [Tex] Avery)
(9:09 AM) (short) High Dive Kids (1956/8 m/?)
(9:18 AM) (short) Sitka and Juneau: A Tale of Two Cities (1940/9 m/?)
(9:28 AM) (drama) Daredevil Drivers (1938/60 m/B. Reeves Eason)
(9:30 AM) (serial) TERRY AND THE PIRATES: Pyre of Death (1940/17 m/?)
(10:00 AM) (premiere) POPEYE: Pip-Eye, Pup-Eye, Poop-Eye An' Peep-Eye (1942/6 m/Dave Fleischer)
(10:08 AM) (adventure) The Lion Hunters (1951/80 m/Ford Beebe)
(11:30 AM) (short) The Rear Gunner (1943/20 m/Ray Enright)
(12:00 PM) (crime) Double Indemnity (1944/108 m/Billy Wilder)
(2:00 PM) (drama) Birdman of Alcatraz (1962/149 m/John Frankenheimer)
(4:45 PM) (war) The Sand Pebbles (1966/179 m/Robert Wise)
(8:00 PM) (suspense) Out of the Past (1947/97 m/Jacques Tourneur)
(10:00 PM) (drama) Experiment Perilous (1944/91 m/Jacques Tourneur)
Sunday, September 13, 2020
(12:00 AM) (suspense) Danger Signal (1945/78 m/Robert Florey)
(1:30 AM) (drama) The China Syndrome (1979/122 m/James Bridges)
(3:45 AM) (horror) Coma (1978/113 m/Michael Crichton)
(6:00 AM) (comedy) See Here, Private Hargrove (1944/101 m/Wesley Ruggles)
(9:00 AM) (musical) Summer Stock (1950/109 m/Charles Walters)
(10:00 AM) (suspense) Danger Signal (1945/78 m/Robert Florey)
(11:30 AM) (comedy) The Whole Town’s Talking (1935/93 m/John Ford)
(1:15 PM) (drama) The Last Hurrah (1958/121 m/John Ford)
(3:30 PM) (drama) Sweet Bird Of Youth (1962/120 m/Richard Brooks)
(5:45 PM) (adventure) The Black Stallion (1979/117 m/Carroll Ballard)
(8:00 PM) (musical) Carmen Jones (1954/105 m/Otto Preminger)
(10:00 PM) (drama) Bright Road (1953/68 m/Gerald Mayer)
(11:30 PM) (musical) Sun Valley Serenade (1941/86 m/H. Bruce Humberstone)
Monday, September 14, 2020
(1:15 AM) (silent) The Ace of Hearts (1921/74 m/Wallace Worsley)
(6:00 AM) (musical) Playing Around (1930/66 m/Mervyn Le Roy)
(7:15 AM) (drama) Union Depot (1932/67 m/Alfred E. Green)
(9:30 AM) (drama) When In Rome (1952/78 m/Clarence Brown)
(10:00 AM) (drama) The Toast Of New York (1937/109 m/Rowland V. Lee)
(12:00 PM) (musical) Fashions of 1934 (1934/78 m/William Dieterle)
(1:30 PM) (suspense) Kind Lady (1935/76 m/George B. Seitz)
(3:00 PM) (romance) Sylvia Scarlett (1935/95 m/George Cukor)
(4:45 PM) (romance) Nobody Lives Forever (1946/100 m/Jean Negulesco)
(6:30 PM) (suspense) Cast a Dark Shadow (1955/83 m/Lewis Gilbert)
(8:00 PM) (short) Star Night At the Cocoanut Grove (1934/20 m/Louis Lewyn)
(8:00 PM) (short) A Night At The Movies (1937/10 m/Roy Rowland)
(8:00 PM) (comedy) The Pip From Pittsburg (1931/21 m/James Parrott)
(8:00 PM) (short) Movie Pests (1944/10 m/Will Jason)
(8:00 PM) (short) So You Want To Be A Detective (1948/11 m/Richard Bare)
(8:00 PM) (short) Los Angeles “Wonder City of the West” (1935/8 m/?)
(8:00 PM) (short) The Man In The Barn (1937/11 m/Jacques Tourneur)
(8:00 PM) (short) Smash Your Baggage (1932/9 m/Roy Mack)
(10:00 PM) (short) Asleep In The Feet (1933/19 m/Gus Meins)
(10:00 PM) (comedy) Top Flat (1935/19 m/William Terhune)
(10:00 PM) (short) The Bargain of the Century (1933/19 m/Charley Chase)
(11:15 PM) (short) You’re Telling Me (1932/19 m/Lloyd French)
(11:15 PM) (short) Call A Cop! (1931/20 m/George Stevens)
(11:15 PM) (short) Too Many Women (1932/19 m/Lloyd French)
(11:15 PM) (short) Air-Tight (1931/17 m/George Stevens)
Tuesday, September 15, 2020
(12:45 AM) (comedy) Buzzin’ Around (1933/20 m/Alfred J. Goulding)
(12:45 AM) (short) Whispering Whoopee (1930/21 m/James W. Horne)
(2:00 AM) (short) Women In Hiding (1940/22 m/Joseph Newman)
(2:00 AM) (short) Drunk Driving (1939/21 m/David Miller)
(2:00 AM) (short) The Public Pays (1936/18 m/Errol Taggart)
(3:15 AM) (short) His Silent Racket (1933/18 m/Charley Chase
(3:15 AM) (short) Girl Shock (1930/20 m/James W. Horne)
(3:15 AM) (short) Fallen Arches (1933/19 m/Gus Meins)
(3:15 AM) (short) The Chases of Pimple Street (1934/20 m/Charles Parrott)
(3:15 AM) (short) Four Parts (1934/18 m/Eddie Dunn)
(5:00 AM) (short) So You Want To Play The Piano (1956/10 m/Richard Bare)
(5:00 AM) (short) Apples To You! (1934/20 m/Leigh Jason)
(5:00 AM) (short) Zion: Canyon of Colour (1934/8 m/?)
(5:00 AM) (short) How To Sleep (1935/11 m/Nick Grindé)
(5:00 AM) (short) Double Talk (1937/11 m/Lloyd French)
(5:00 AM) (western) Pony Express Days (1940/20 m/B. Reeves Eason)
(5:00 AM) (comedy) Important Business (1944/11 m/Will Jason)
(5:00 AM) (short) The Black Network (1936/21 m/Roy Mack)
(5:00 AM) (short) And She Learned About Dames (1934/?/?)
(5:00 AM) (short) The Fabulous Fraud (1948/11 m/Edward L. Cahn)
(7:15 AM) (suspense) Man Hunt (1933/64 m/Irving Cummings)
(8:30 AM) (suspense) Nick Carter, Master Detective (1939/59 m/Jac ques Tourneur)
(9:45 AM) (suspense) Phantom Raiders (1940/70 m/Jacques Tourneur)
(11:00 AM) (suspense) Sky Murder (1940/72 m/George B. Seitz)
(12:15 PM) (suspense) Star Of Midnight (1935/90 m/Stephen Roberts)
(2:00 PM) (suspense) Miracles For Sale (1939/71 m/Tod Browning)
(3:15 PM) (suspense) Eyes In The Night (1942/80 m/Fred Zinnemann)
(4:45 PM) (suspense) The Hidden Eye (1945/69 m/Richard Whorf)
(6:00 PM) (suspense) Stage Fright (1950/110 m/Alfred Hitchcock)
(9:00 PM) (premiere) Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema (episode 3) (2019/61 m/Mark Cousins)
(9:15 PM) (documentary) Harlan County, U.S.A. (1976/105 m/Barbara Kopple)
(11:15 PM) (documentary) Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema (episode 3) (2019/61 m/Mark Cousins)
Wednesday, September 16, 2020
(12:30 AM) (drama) The Virgin Suicides (1999/97 m/Sofia Coppola)
(2:30 AM) (premiere) Loving Couples (1964/113 m/Mai Zetterling)
(6:30 AM) (premiere) 10 to 11 (2009/110 m/Pelin Esmer)
(9:30 AM) (comedy) Losing Ground (1982/86 m/Kathleen Collins)
(10:00 AM) (premiere) Strangers In Good Company (1990/101 m/Cynthia Scott)
(12:00 PM) (short) Wagon Wheels West (1943/17 m/B. Reeves Eason)
(12:30 PM) (western) Westward The Women (1951/116 m/William A. Wellman)
(2:45 PM) (western) Strange Lady In Town (1955/112 m/Mervyn Le Roy)
(4:45 PM) (western) Rachel and the Stranger (1948/93 m/Norman Foster)
(6:15 PM) (western) Cat Ballou (1965/96 m/Elliot Silverstein)
(8:00 PM) (musical) A Connecticut Yankee in King Arthur's Court (1949/107 m/Tay Garnett)
(10:00 PM) (premiere) Peggy Sue Got Married (1986/103 m/Francis Ford Coppola)
Thursday, September 17, 2020
(12:00 AM) (premiere) Repeat Performance (1947/93 m/Alfred Werker)
(1:45 AM) (drama) Turn Back the Clock (1933/79 m/Edgar Selwyn)
(3:15 AM) (adventure) The Boy and the Pirates (1960/84 m/Bert I. Gordon)
(5:00 AM) (romance) Berkeley Square (1933/88 m/Frank Lloyd)
(6:45 AM) (short) MGM Is On The Move! (1964/36 m/?)
(7:45 AM) (crime) Angel Face (1953/91 m/Otto Preminger)
(9:30 AM) (western) River of No Return (1954/91 m/Otto Preminger)
(11:15 AM) (suspense) Bunny Lake Is Missing (1965/107 m/Otto Preminger)
(1:15 PM) (drama) The Man with the Golden Arm (1956/119 m/Otto Preminger)
(3:30 PM) (drama) Anatomy Of A Murder (1959/161 m/Otto Preminger)
(6:15 PM) (suspense) Laura (1944/88 m/Otto Preminger)
(8:00 PM) (comedy) People Will Talk (1951/110 m/Joseph L. Mankiewicz)
(10:00 PM) (drama) Magnificent Obsession (1954/108 m/Douglas Sirk)
Friday, September 18, 2020
(12:00 AM) (drama) A Man to Remember (1938/78 m/Garson Kanin)
(1:30 AM) (drama) The Citadel (1938/113 m/King Vidor)
(3:30 AM) (drama) Red Beard (1965/185 m/Akira Kurosawa)
(6:45 AM) (drama) The Doctor and the Girl (1949/98 m/Curtis Bernhardt)
(9:30 AM) (romance) Dark Victory (1939/104 m/Edmund Goulding)
(10:30 AM) (romance) The Painted Veil (1934/84 m/Richard Boleslawski)
(12:00 PM) (romance) Conquest (1937/112 m/Clarence Brown)
(2:00 PM) (romance) Camille (1937/109 m/George Cukor)
(4:00 PM) (comedy) Ninotchka (1939/110 m/Ernst Lubitsch)
(6:00 PM) Grand Hotel (1932/113 m/Edmund Goulding)
(8:00 PM) (drama) The Rain People (1969/101 m/Francis Ford Coppola)
(10:00 PM) (drama) Harry and Tonto (1974/115 m/Paul Mazursky)
Saturday, September 19, 2020
(12:00 AM) (comedy) Lost In America (1985/91 m/Albert Brooks)
(2:00 AM) (premiere) Wild At Heart (1990/124 m/David Lynch)
(4:15 AM) (premiere) Twin Peaks: Fire Walk With Me (1992/135 m/David Lynch)
(6:30 AM) (suspense) Blackmail (1939/81 m/H.C. Potter)
(9:00 AM) (premiere) MGM CARTOONS: The Flea Circus (1954/7 m/Fred [Tex] Avery)
(9:09 AM) (short) Holland Sailing (1956/8 m/?)
(9:18 AM) (short) Alluring Alaska (1941/9 m/?)
(9:27 AM) (western) Guns Of Hate (1948/62 m/Lesley Selander)
(9:30 AM) (serial) TERRY AND THE PIRATES: The Secret of the Temple (1940/17 m/?)
(10:00 AM) (premiere) POPEYE: Olive Oyl and Water Don't Mix (1933/7 m/Dave Fleischer)
(10:08 AM) (adventure) African Treasure (1952/70 m/Ford Beebe)
(11:30 AM) (short) Roaring Guns (1944/19 m/Jean Negulesco)
(12:00 PM) (drama) Going Home (1971/97 m/Herbert B. Leonard)
(1:45 PM) (western) 3:10 To Yuma (1957/92 m/Delmer Daves)
(3:30 PM) (drama) Fail-Safe (1964/112 m/Sidney Lumet)
(5:30 PM) (war) Sergeant York (1941/134 m/Howard Hawks)
(8:00 PM) (musical) Guys and Dolls (1955/149 m/Joseph L. Mankiewicz)
(10:45 PM) (crime) Midnight Alibi (1934/58 m/Alan Crosland)
Sunday, September 20, 2020
(12:00 AM) (suspense) Gilda (1946/110 m/Charles Vidor)
(2:15 AM) (sci-fi) Rollerball (1975/125 m/Norman Jewison)
(4:30 AM) (sci-fi) Countdown (1968/101 m/Robert Altman)
(6:15 AM) (drama) All The King’s Men (1949/110 m/Robert Rossen)
(9:15 AM) (comedy) It Happened One Night (1934/105 m/Frank Capra)
(10:00 AM) (suspense) Gilda (1946/110 m/Charles Vidor)
(12:15 PM) (musical) Going My Way (1944/127 m/Leo McCarey)
(2:30 PM) (musical) Royal Wedding (1951/93 m/Stanley Donen)
(4:15 PM) (musical) Dangerous When Wet (1953/95 m/Charles Walters)
(6:00 PM) (comedy) Guess Who’s Coming To Dinner? (1967/108 m/Stanley Kramer)
(8:00 PM) (premiere) Tamango (1959/100 m/John Berry)
(10:00 PM) (adventure) Tarzan’s Peril (1951/79 m/Byron Haskin)
(11:30 PM) (drama) The Harlem Globetrotters (1951/77 m/Phil Brown)
Monday, September 21, 2020
(1:00 AM) (premiere) Where Now Are The Dreams Of Youth? (1932/86 m/Yasujiro Ozu)
(2:45 AM) (premiere) LONE WOLF AND CUB: Baby Cart in the Land of Demons (1973/90 m/Kenji Misumi)
(4:30 AM) (premiere) LONE WOLF AND CUB: White Heaven In Hell (1974/84 m/Yoshiyuki Kuroda)
(6:00 AM) (silent) Flesh and the Devil (1926/112 m/Clarence Brown)
(9:15 AM) (romance) To Have and Have Not (1944/100 m/Howard Hawks)
(10:15 AM) (crime) The Postman Always Rings Twice (1946/113 m/Tay Garnett)
(12:30 PM) (romance) Possessed (1931/76 m/Clarence Brown)
(2:00 PM) (comedy) Woman of the Year (1942/114 m/George Stevens)
(4:15 PM) (romance) Swing Shift (1984/100 m/Jonathan Demme)
(6:00 PM) (drama) Stromboli (1950/106 m/Roberto Rossellini)
(8:00 PM) (drama) A Cry In The Dark (1988/121 m/Fred Schepisi)
(10:15 PM) (romance) The French Lieutenant’s Woman (1981/124 m/Karel Reisz)
Tuesday, September 22, 2020
(2:30 AM) (drama) Kramer vs. Kramer (1979/105 m/Robert Benton)
(4:30 AM) (drama) Wednesday’s Child (1934/68 m/John Robertson)
(6:00 AM) (documentary) MGM Parade Show #4 (1955/26 m/?)
(6:30 AM) (epic) Around The World In 80 Days (1956/182 m/Michael Anderson)
(9:45 AM) (musical) Bitter Sweet (1940/93 m/W.S. Van Dyke II)
(11:30 AM) (war) In Which We Serve (1942/115 m/Noel Coward)
(1:30 PM) (comedy) Private Lives (1931/84 m/Sidney Franklin)
(3:00 PM) (romance) We Were Dancing (1942/95 m/Robert Z. Leonard)
(4:45 PM) (comedy) Blithe Spirit (1945/96 m/David Lean)
(6:30 PM) (romance) Brief Encounter (1945/87 m/David Lean)
(9:00 PM) (premiere) Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema (episode 4) (2019/61 m/Mark Cousins)
(9:15 PM) (premiere) The Cave of the Yellow Dog (2005/89 m/Byambasuren Davaa)
(11:00 PM) (documentary) Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema (episode 4) (2019/61 m/Mark Cousins)
Wednesday, September 23, 2020
(12:15 AM) (crime) Salaam Bombay! (1988/114 m/Mira Nair)
(2:30 AM) (drama) Daughters of the Dust (1991/112 m/Julie Dash)
(4:30 AM) (premiere) Krane’s Confectionary (1951/103 m/Astrid Henning-Jensen)
(6:30 AM) (premiere) Mikey and Nicky (1976/107 m/Elaine May)
(9:45 AM) (premiere) The Juniper Tree (1990/79 m/Nietzchka Keene)
(10:15 AM) (premiere) Women Who Loved Cinema (Part 1 & 2) (2002/114 m/Marianne Khoury)
(12:15 PM) (comedy) Life Begins For Andy Hardy (1941/101 m/George B. Seitz)
2:00 PM) (musical) Girl Crazy (1943/Norman Taurog)
(4:00 PM) (adventure) The Adventures of Huckleberry Finn (1939/91 m/Richard Thorpe)
(6:00 PM) (comedy) Ah, Wilderness! (1935/98 m/Clarence Brown)\
(8:00 PM) (drama) Boys Town (1938/93 m/Norman Taurog)
(9:45 PM) (drama) The Human Comedy (1943/117 m/Clarence Brown)
Thursday, September 24, 2020
(12:00 AM) (adventure) The Black Stallion (1979/117 m/Carroll Ballard)
(2:15 AM) (musical) Strike Up The Band (1940/120 m/Busby Berkeley)
(4:30 AM) (crime) Killer McCoy (1947/104 m/Roy Rowland)
(6:15 AM) (romance) Wuthering Heights (1939/104 m/William Wyler)
(9:15 AM) (romance) Kitty Foyle (1940/108 m/Sam Wood)
(10:15 AM) (drama) Cass Timberlane (1947/119 m/George Sidney)
(12:15 PM) (drama) The Bad and the Beautiful (1952/118 m/Vincente Minnelli)
(2:30 PM) (drama) Magnificent Obsession (1954/108 m/Douglas Sirk)
(4:30 PM) (drama) All That Heaven Allows (1955/89 m/Douglas Sirk)
(6:15 PM) Written On The Wind (1957/99 m/Douglas Sirk)
(8:00 PM) (drama) Young Dr. Kildare (1938/82 m/Harold S. Bucquet)
(9:30 PM) (drama) The Young Doctors (1961/103 m/Phil Karlson)
(11:30 PM) (comedy) The Hospital (1971/102 m/Arthur Hiller)
Friday, September 25, 2020
(1:30 AM) (drama) No Way Out (1950/107 m/Joseph L. Mankiewicz)
(3:30 AM) (drama) The Girl In White (1952/93 m/John Sturges)
(5:04 AM) (short) Her Honor, The Nurse (1956/8 m/Harry W. Smith)
(5:30 AM) (drama) Emergency Hospital (1956/63 m/Lee Sholem)
(6:45 AM) (horror) War of the Planets (1965/97 m/Antonio Margheriti)
(9:30 AM) (horror) The Cosmic Monster (1958/72 m/Gilbert Gunn)
(10:00 AM) (horror) Satellite In The Sky (1956/84 m/Paul Dickson)
(11:30 AM) (horror) The Green Slime (1969/90 m/Kinji Fukasaku)
(1:15 PM) (horror) Queen of Outer Space (1958/80 m/Edward Bernds)
(2:45 PM) (horror) The Wild, Wild Planet (1965/94 m/Anthony Dawson)
(4:30 PM) (horror) Village of the Damned (1960/77 m/Wolf Rilla)
(6:00 PM) (horror) Children of the Damned (1964/90 m/Anton M. Leader)
(9:00 PM) (western) The Outlaw Josey Wales (1976/136 m/Clint Eastwood)
(10:30 PM) (western) Alvarez Kelly (1966/110 m/Edward Dmytryk)
Saturday, September 26, 2020
(12:45 AM) (western) Springfield Rifle (1952/93 m/Andre de Toth)
(6:00 AM) (comedy) Larceny, Inc. (1942/95 m/Lloyd Bacon)
(9:00 AM) (premiere) MGM CARTOONS: The First Bad Man (1955/7 m/Fred [Tex] Avery)
(9:09 AM) (short) Salar, The Leaper (1957/8 m/Douglas Sinclair)
(9:18 AM) (documentary) Land of Alaska Nellie (1940/9 m/?)
(9:28 AM) (western) Gun Law (1938/60 m/David Howard)
(9:30 AM) (serial) WILD WEST DAYS: Death Rides The Range (1937/?/?)
(10:00 AM) (premiere) POPEYE: Many Tanks (1933/7 m/Dave Fleischer)
(10:09 AM) (adventure) Bomba and the Jungle Girls (1952/70 m/Ford Beebe)
(11:30 AM) (short) Heavenly Music (1943/22 m/Josef Berne)
(12:00 PM) (drama) The Long Voyage Home (1940/106 m/John Ford)
(2:00 PM) (epic) Quo Vadis (1951/174 m/Mervyn LeRoy)
(5:15 PM) (war) Where Eagles Dare (1968/155 m/Brian G. Hutton)
(8:00 PM) (romance) The Red Shoes (1948/134 m/Michael Powell)
(10:30 PM) (war) Night Ambush (1958/105 m/Michael Powell)
Sunday, September 27, 2020
(12:15 AM) (drama) They Won’t Believe Me (1947/90 m/Irving Pichel)
(2:00 AM) (horror) Creature from the Black Lagoon (1954/79 m/Jack Arnold)
(3:30 AM) (horror) UFO (1956/88 m/Winston Jones)
(5:15 AM) (documentary) MGM Parade Show #4 (1955/26 m/?)
(6:00 AM) (romance) Mata Hari (1931/89 m/George Fitzmaurice)
(7:45 AM) (comedy) The Talk Of The Town (1942/117 m/George Stevens)
(10:00 AM) (drama) They Won't Believe Me (1947/90 m/Irving Pichel)
(11:45 AM) (comedy) Don't Make Waves (1967/97 m/Alexander Mackendrick)
(1:30 PM) (drama) Honeysuckle Rose (1980/119 m/Jerry Schatzberg)
(3:45 PM) (romance) Now, Voyager (1942/117 m/Irving Rapper)
(6:00 PM) (drama) Executive Suite (1954/104 m/Robert Wise)
(10:15 PM) (drama) The Decks Ran Red (1958/84 m/Andrew L. Stone)
(12:00 AM) (comedy) Our Modern Maidens (1929/75 m/Jack Conway)
(2:00 AM) (musical) Black Orpheus (1959/108 m/Marcel Camus)
(4:00 AM) (romance) Orpheus (1950/96 m/Jean Cocteau)
Monday, September 28, 2020
(6:00 AM) (comedy) Not So Dumb (1930/76 m/King Vidor)
(7:30 AM) (drama) Street Scene (1931/79 m/King Vidor)
(9:00 AM) (adventure) Bird of Paradise (1932/82 m/King Vidor)
(10:30 AM) (drama) Our Daily Bread (1934/74 m/King Vidor)
(11:45 AM) (western) Northwest Passage (1940/127 m/King Vidor)
(2:00 PM) (drama) H.M. Pulham, Esq. (1941/120 m/King Vidor)
(4:15 PM) (drama) The Fountainhead (1949/113 m/King Vidor)
(6:15 PM) (crime) Lightning Strikes Twice (1951/90 m/King Vidor)
(9:00 PM) (comedy) You Can't Take It With You (1938/126 m/Frank Capra)
(10:30 PM) (drama) Ship of Fools (1965/149 m/Stanley Kramer)
(1:15 AM) (premiere) Titicut Follies (1967/84 m/Frederick Wiseman)
(3:00 AM) (drama) The Sign of the Ram (1948/84 m/John Sturges)
(5:00 AM) (documentary) Private Screenings: Liza Minnelli (2010/45 m/Sean Cameron)
Tuesday, September 29, 2020
(6:00 AM) (drama) Blossoms in the Dust (1941/99 m/Mervyn LeRoy)
(9:00 AM) (romance) Mrs. Parkington (1944/124 m/Tay Garnett)
(10:30 AM) (drama) Madame Curie (1943/124 m/Mervyn Le Roy)
(1:00 PM) (romance) The Valley of Decision (1945/118 m/Tay Garnett)
(3:15 PM) (romance) Pride and Prejudice (1940/118 m/Robert Z. Leonard)
(5:30 PM) (war) Mrs. Miniver (1942/134 m/William Wyler)
(8:00 PM) (premiere) Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema (episode 5) (2019/61 m/Mark Cousins)
(9:15 PM) (drama) Middle of Nowhere (2012/101 m/Ava Duvernay)
(11:15 PM) (documentary) Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema (episode 5) (2019/61 m/Mark Cousins)
Wednesday, September 30, 2020
(12:30 AM) (drama) Beau Travail (1999/89 m/Claire Denis)
(6:00 AM) (premiere) Wasp (2003/26 m/Andrea Arnold)
(10:00 AM) (drama) Antonia's Line (1995/103 m/Marleen Gorris)
(12:00 PM) (premiere) The Green-Eyed Blonde (1957/72 m/Bernard Girard)
(1:15 PM) (crime) Ring of Fire (1961/91/Andrew L. Stone)
(2:45 PM) (drama) Untamed Youth (1957/80 m/Howard W. Koch)
(4:15 PM) (musical) Jailhouse Rock (1957/97 m/Richard Thorpe)
(6:00 PM) (drama) Rebel Without A Cause (1955/111 m/Nicholas Ray)
(8:00 PM) (drama) Stand and Deliver (1988/103 m/Ramon Menendez)
(10:00 PM) (drama) The Blackboard Jungle (1955/101 m/Richard Brooks)
submitted by tombstoneshadows28 to movies [link] [comments]


Latin Songs - YouTube 1940 Latin Mass Full Version - YouTube Silver street latin medal at Marshere FTG Latin's Case System - YouTube What Latin Sounded Like - and how we know - YouTube LATIN KINGS VS LOOTERS - CHICAGO (BEST COMPILATION) - YouTube Latin vs Italian - How Much do They Actually Differ? - YouTube Great Schism: The Bitter Rivalry Between Greek and Latin ... WDC Professional Latin  Final presentation  Kremlin Cup ...

aim_2 noun - Definition, pictures, pronunciation and usage ...

  1. Latin Songs - YouTube
  2. 1940 Latin Mass Full Version - YouTube
  3. Silver street latin medal at Marshere FTG
  4. Latin's Case System - YouTube
  5. What Latin Sounded Like - and how we know - YouTube
  6. LATIN KINGS VS LOOTERS - CHICAGO (BEST COMPILATION) - YouTube
  7. Latin vs Italian - How Much do They Actually Differ? - YouTube
  8. Great Schism: The Bitter Rivalry Between Greek and Latin ...
  9. WDC Professional Latin Final presentation Kremlin Cup ...
  10. GÖT AÇMA VİDEOMM 😘😍😍 - YouTube

This video is simply a reference video, and is not intended to be divisive. Rather it is intended to introduce people to the eternal beauty of the Traditiona... Classical Latin went extinct, yet we still know how to pronounce it. Proof! Subscribe for language: https://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Nati... 31.10.2015 - 2015 Kremlin World Cup Organizer: Stanislav Popov 00:00 Maurizio Vescovo - Andra Vaidilaite 01:42 Dmytro Vlokh - Ekaterina Krysanova 03:01 Neil ... In this video we will study some of the differences between Italian and Latin and I'll try to give you a new perspective on the matter in question. Also at t... Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. Welcome To Channel Viewer Discretion Advised: I do not take responsibility for viewers watching any videos I post. WATCH AT YOUR OWN RISK!! #georgefloyd #latinkings #looters #l... Play atWar now and get 7 days of premium features FREE https://atwar-game.com/KingsAndGenerals/ In our new animated historical documentary we will talk abo... One of the big hurdles for any beginning Latin student is dealing with the case system, which essentially does not exist in English. This video is a basic ov... This was my Full Silver Street Latin medal back in 2011. ... Esmer Omerova, ... DANCESPORT.RU 3,576,019 views. 4:34. George Foreman vs Muhammad Ali - Oct. 30, 1974 - Entire fight - Rounds 1 - 8 ...